Reaton

Reatoni toidukaupade müügi osakond alustas oma tegevust 1993. aastal. Juba enam kui 25 aastat omab Reaton Lätis kvaliteetsete toidukaupade sektoris stabiilset turuliidri positsiooni. Alates 2000. aastast tegutseb Reaton aktiivselt kõigis Baltimaades, tagades toodete tarnimise ka Leedu ja Eesti suurematele jaekettidele, restoranidele, hotellidele ja kohvikutele.

Reatoni tegevus on alati olnud suunatud pikaajalisele ja vastastikusel usaldusel põhinevale koostööle klientidega. Täna teeb Reatoniga koostööd üle 3000 kliendi kogu Baltikumis. Reaton esindab 60 kaubamärki ja tootevalikus on üle 5000 nimetuse 300 tootjalt. Igal aastal toome oma klientideni enam kui 150 uudistoodet.

Püüame arendada ja säilitada pikaajalisi koostöösuhteid oma klientidega, tagades optimaalsed tarnetingimused, tervikliku teeninduse ja kõrge teenindustaseme. Osakonna üks peamisi ülesandeid on edendada kvaliteetse toidutarbimiskultuuri arengut, pakkudes klientidele asjatundlikku nõu ning korraldades koolitusseminare ja üritusi toiduvaldkonna spetsialistidele.

 

Reaton

 

Reatoni sortimendis on enam kui 4500 nimetust toidukaupu ja delikatesstooteid.

Meie koostööpartneriteks on valdkonna juhtivad tootjad 88 maailma riigist. Samal ajal valmistab Reaton ise omatoodangut kaubamärgi RSeafood nime all. Meie tootmisüksuses on seadmed nii liha kui ka kala tükeldamiseks ja vaakumpakendamiseks.

Osakonna peamised tegevussuunad on järgmised.

  • Kvaliteetsete toidukaupade ja delikatesside importimine ning levitamine. Koostöö tootjatega, tagamaks konkurentsivõimelisi hindu.
  • Toidukaupade hulgimüük Horeca sektorile ja jaemüügikettidele.
  • Toidukaupade tootmine ja pakendamine.
  • Logistikateenuste pakkumine: toidukaupade säilitamine ja tarnimine.
  • Kvaliteetsete toidukaupade ja delikatesside jaemüük oma kauplustes – Gastronome.
  • Gastronome restoranid ja peoteenindus.

 

Reatoni Kuldne kulp

 

Reatoni Kuldne kulp

Reaton on iga-aastase Läti aasta koka konkurssi peasponsor ja rändauhinna Reatoni Kuldne kulp algataja.

Rahvusvahelise ettevõtte Reaton toidukaupade osakond on Läti turul tegutsenud 20 aastat. Kasutame aastate jooksul kogutud teadmisi ja kogemusi uue põlvkonna kokkade arenguvõimaluste edendamiseks.

Pannes igal aastal välja valdkonna tähtsaima auhinna – Reatoni Kuldse kulbi, soovib ettevõte seeläbi rõhutada olulist väärtust – partnerluse tunnet. See näitab vastastikust usaldust Reatoni, kokkade ja restoraniomanike vahel.

Toidukultuuri arenguks on hädavajalik, et noored kokad oleksid motiveeritud oma oskusi arendama. See tagab konkurentsivõimeliste kokkade olemasolu Lätis ning nende hea maine kogu Baltikumis ja ka kaugemal. Ka Reaton loodab sama, pidades silmas turu tulevikusuundi.

Meie arvates on Reatoni rahvusvaheline kogemus ja maine kokandusmaailmas just see, mis kohustab ettevõtet võtma vastutuse Läti toiduainetööstuse arengu eest. Me töötame selle nimel, et parandada kokkade oskusi ja inimeste arusaama toidukultuurist. Uuenduslikud lahendused ja julgus neid rakendada on taganud meile edu Läti turul. Sarnast lähenemist ootame ka uuelt kokkade põlvkonnalt.

Auhinna väljaandmise põhimõtted tuginevad meie kogemustele. Igapäevaselt tööd tehes ja mõistes väärtusi, mida meil on pakkuda restoranidele, valib enamik restoraniomanikke oma partneriks just Reatoni ning on aastaid meile lojaalsed.

 

Reatoni kaubamärk

Reatoni kaubamärk

Tootesarjade RSEAFOOD ja RSEAFOOD GOLD näol pakub Reaton Baltimaade turul kõrgeima kvaliteediga ning kõige nõudlikumale maitsele vastavaid tooteid. Need on saadaval nii hulgi- kui ka jaemüügiklientidele.

Sarjades RSeafood ja RSeafood GOLD on rida erilise retsepti järgi valmistatud kergelt soolatud tooteid.

RSeafoodi külmutatud mereannid on leidnud oma kindla koha kaupluste riiulitel ja klientide südames. Maailma eri paigust saabuv tooraine sorditakse, valitakse ja pakitakse Reatoni tootmisüksuses suuruse ja kaalu järgi erinevatesse bränditud pakenditesse.

Tooteid saab osta Läti, Leedu ja Eesti suurematest jaekaubanduskettidest.

Reatoni toiduainete tootmise ja töötlemise tehas sai 2020. aastal ASC ja MSC kvaliteedisertifikaadid, mis tähendab, et kala ja mereande hangiti, töödeldi ja ladustati keskkonnasõbralikult.

Kaubamärk on loodud Lätis ja selle on patenteerinud Läti Vabariigi patendiamet.

 

Koostöö Baltimaade erialaliitudega

Koostöö Baltimaade erialaliitudega

Meie arvates on Reatoni rahvusvaheline kogemus ja maine kokandusmaailmas just see, mis kohustab ettevõtet võtma vastutuse Baltimaade toiduainetööstuse arengu eest. Algusaastatest alates töötame selle nimel, et parandada kokkade oskusi ja inimeste arusaama toidukultuurist.

Koostöös Baltimaade erialaliitudega soovime rõhutada olulist väärtust – partnerluse tunnet. See näitab vastastikust usaldust Reatoni, kokkade ja restoraniomanike vahel, mille krooniks on rahulolevad restoranide püsikliendid.

 

Tütarettevõtted Baltimaades

Tütarettevõtted Baltimaades

Reatonil on tütarettevõtted Leedus ja Eestis. 2000. aastal avati Vilniuses Reaton UAB, 2006. aasta märtsis aga Reaton OÜ Tallinnas.

Mõlemad ettevõtted pakuvad kumbki oma riigi klientidele laia ja mitmekesist valikut Reatoni toidukaupu ja hõrgutisi ning kõiki teenuseid. Meie klientideks on suurimad restorani-, hotelli- ja kaupluseketid, mis tegutsevad kõikides Balti riikides ja kellel on võimalus võrdsetel tingimustel tellida kõiki meie valikus olevaid tooteid.

Tänu paindlikule tarnekorraldusele, iga kliendisuhte tähtsustamisele ja väljatöötatud logistikasüsteemile areneb meie tütarettevõtete võrgustik kiiresti ja edukalt.

Nagu Läti spetsialistidel, on ka Reatoni tütarettevõtete töötajatel juurdepääs meie kesksele veebitellimuste vastuvõtmise süsteemile.

Juba aastaid on Reaton olnud ka Leedus ja Eestis tegutsevate erialaliitude partner. Korraldades regulaarselt koolitusseminare, jagab Reaton kogu maailma tarnijatega töötades saadud teadmisi ja kogemusi ka teistega.

Kõigi kolme Balti riigi turgudel tegutsev Reaton on paralleelselt ärihuvidega alati püüdnud arendada kogu sektorit, parandades selle kohalikku mainet ning rahvusvahelist tuntust. Koostöö Läti, Leedu ja Eesti peakokkade ühendustega edendab konstruktiivset koostööd valdkonna spetsialistidega kogu Baltikumis.

Riias avatud ladu paigutub hästi Baltimaade logistikaskeemi, toetades ettevõtte ladu Vilniuses. Vilniuse ladu tagab toodete kvaliteetse säilitamise ja regulaarsed tarned Baltimaades.

Reaton on tegutsenud Leedu toiduainete hulgimüügis Horeca sektoris alates 2000. aastast, mil Vilniuses avati ettevõtte esindus. Järk-järgult on kujunenud sõbralikud suhted ka Leedu restoranide peakokkade ja kondiitrite ühendusega.

  1. aastal õnnestus ühendusel Reatoni moraalse ja materiaalse toetuse abil realiseerida kaua küpsenud idee korraldada oma rahvuslik kokkade konkurss. Meil on väga hea meel, et sellest on saanud traditsioon!

 

Kontaktinfo

 

Reaton UAB

Minsko pl. 3, Vilnius, Leedu, LT-02121

Telefon: +370 523 303 90

Faks: +370 523 303 90

E-post: reaton@reaton.lt

 

Reaton on tegutsenud Eesti toiduainete hulgimüügis Horeca sektoris alates 2006. aastast, mil Tallinnas avati ettevõtte esindus.

 

Meie ettevõte hoolitseb uue põlvkonna spetsialistide koolitamise eest. Sellepärast toetab Reaton alates 2008. aastast Eesti Peakokkade Ühenduse korraldatavat üliõpilastele mõeldud üleriigilist noorte kokkade võistlust.

 

Kontaktinfo

 

Reaton OÜ

Priisle tee 16, Tallinn, Eesti, 13914

Telefon: +372 683 55 83

E-post: tellimus@reaton.ee

 

Reatoni Proffide päevad

 

Reatoni Profipäevad

Igal aastal toovad Profipäevad Tallinnas kokku gastronoomia asjatundjad.

Profipäevadel korraldatakse meistriklasse, mida juhivad kokanduslegendid ja oma ala tõelised virtuoosid. Toimub austrite ja muude hõrgutiste degusteerimine, välis – ja kohalike spetsialistide loengud, laia tootevalikuga näitus.

„Reaton on olnud oma klientide jaoks usaldusväärne partner juba üle 30 aasta, pakkudes lisaks toidukaupadele ka lahendusi, uuendusi ja teadmisi. Reatoni Profipäevade ajal toome siia kogu maailma, tõstes samal ajal esile Läti parimaid meistreid. Reatoni Profipäevad on juba aastaid olnud oodatud sündmus, kus valdkonna asjatundjad kohtuvad, vahetavad arvamusi, ammutavad inspiratsiooni ja ideid suvehooajaks,” räägib Reatoni toidukaupade osakonna turundusjuht Baltimaades Vija Tirzmale.

Ürituse külalistel on võimalus tutvuda, maitsta ja tutvuda enam kui 80 tootja pakutavate toodetega, näha ja kuulda hinnatud kokkasid.

Reatoni tegevus on alati olnud suunatud pikaajalisele ja vastastikusel usaldusel põhinevale koostööle klientidega. Täna teeb Reatoniga koostööd üle 3000 kliendi kogu Baltikumis. Reaton esindab 60 kaubamärki ja tootevalikus on üle 5000 nimetuse 300 tootjalt. Igal aastal toome oma klientideni enam kui 150 uudistoodet.

 

Reatoni käsutuses on ulatuslik laokompleks

Reatoni käsutuses on ulatuslik laokompleks ja külmutusautode park tellimuste täitmiseks üle kogu Baltikumi.

Alates 2000. aastast tegutseb Reaton aktiivselt kõigis Baltimaades, tagades komplekssete toodete tarnimise suurematele toidukauplustele, restoranidele, hotellidele ning kohvikutele ka Leedus ja Eestis.

 

  1. aastal avati uus toiduainete ladu. Selle nüüdistehnoloogiaga sisustatud 5000 m2 territoorium on jagatud viieks temperatuuritsooniks. Soovime rõhutada, et oleme oma laos loobunud freooniga jahutamisest. Selle asemel kasutame keskkonnasõbralikku süsihappegaasi.

Uus ladu paigutub hästi Baltimaade logistikasüsteemi, toetades ettevõtte ladu Vilniuses. Vilniuse ladu tagab toodete kvaliteetse säilitamise ja regulaarsed tarned Baltimaades.

 

Pakume kontrollitud temperatuuriga kaubavedusid (+25 °C, +2…+6 °C, -18 °C) marsruutidel Riia-Vilnius-Riia ning Riia-Tallinn-Riia.

Teostame 800 tarnet päevas, s.o > 600 kaubatonni kuus

Aadress Lätis: Čiekurkalna 2. līnija, 75, Riia, LV-1006